Objednejte se ještě dnes

737 847 028

nebo on-line

Co vám v salonu nabízíme?

Především nejjemnější péči a hedvábnou pleť.

  • Vyhlazení vrásek
  • NuSkin AgeLoc s okamžitým efektem.

Revoluční GALVANICKÉ ŽEHLENÍ VRÁSEK technologií Nu Skin ageLOC®

Ve svém novém revolučním výzkumu američtí doktoři James a Dorothy Morré učinili převratný objev. Zjistili, že uvnitř našeho těla máme vnitřní urychlovač stárnutí se kterým se rodíme. Je to enzym stárnutí arNOX, který se cca kolem 26. roku zaktivuje a na povrchu našich buněk produkuje 24 hodin denně škodlivé volné radikály, které ničí kolagen a elastin a s přibývajícím věkem se jeho produkce zvyšuje.

 

Na základě letitého výzkumu objevili klíčovou skupinu genů arSuperMarkerů, které mohou ovlivnit náš vzhled zatím co stárneme. A to byl již jen krůček k revolučnímu objevu technologie ageLOC na zastavení činnosti enzymů stárnutí. Díky němu je pleť mladší, zdravější a pevnější. AgeLock je patentovaná technologie, která se zaměřuje na hlavní zdroje stárnutí. Změní způsob jakým stárnete dnes, zítra, ale i v daleké budoucnosti.

 

S naší revoluční technologii proti vráskam Vám odemikáme budoucnost péče o pleť s okamžitým viditelným účinkem. Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti. Sama si zmapuje pokožku a podle typy a stavu znečištění si přidává na intenzitě. Rovněž informuje změněným akustickým signálem o místech největšího výskytu toxinů. Kromě hloubkového vyčištění pleti aktivuje štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštíhluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky, zpevňuje podbradek, zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy a vyhlazuje drobné vrásky. Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje svaly v obličeji. Ke galvanické žehličce vyvinul tým odborníků speciální polarizované gely, které jsou nosičem hloubkových komponentů na intenzivní vyčištění a hloubkové vyživení pleti.

 

Vyhlazení vrásek

Ceník pro 2016/2017.

Galvanické vyhlazení vrásek obličeje - Nu Skin

529

Zjemní vaše linie a odstraní vrásky. Protože vyhlazení vidíte okamžitě, je vyhlazení vhodné například před plesem, nebo jinou spoločenskou akcií. Detoxikuje vaši pleť a hloubkově transportuje potřebné živiny, nastartuje buněčný systém. Budete mít rozjasněnou a vypnutou pleť, odstraní vám případné jizvičky i akné.
( 60 minutová péče )
6x Galvanické vyhlazení vrásek

3174  2690

Pro dosažení dlouhodobého vyhlazení je doporučeno aplikovat čištění 1x za týden. Proto máme pro vás balíček 6ti ošetření, na kterém ušetříte téměř 500Kč.
( 6 x 60 minutová péče )
12x Galvanické vyhlazení vrásek

6348  4990

Pro co nejtrvalejší vyhlazení doporučujeme 3 měsíční kůru s ošetřením 1x za týden. Táto varianta je i cenovo nejvýhodnější. Ušetříte až 1600Kč.
( 12 x 60 minutová péče )
TOPlist