Objednejte se ještě dnes

737 847 028

nebo on-line

Každá žena by měla být krásná nejen navenek, ale i zevnitř. Beauty salon Lucie Gaškové je prvním místem v Brně, které propojuje oba tyto aspekty. Zažijete zde pocit naprostého uvolnění a dopřejete své pleti luxusní péči s dotekem přírody. Jen si představte, že odpočíváte, zatímco vaše pleť dostává to nejlepší kosmetické ošetření.

Ošetření v salonu Lucie Gašková

Přijďte vyzkoušet nyní s 20% slevou na první návštěvu. Více informací o akci níže.

Jak bude vypadat vaše návštěva?

Ve chvíli, kdy do salonu vkročíte, poznáte, že vás čeká něco výjimečného. Každá klientka má vytvořenou svou osobní kartu, která obsahuje údaje o typu a stavu pleti, různé alergie a doplňkové informace.

Největším rozdílem oproti klasickému kosmetickému ošetření je, že v salonu Lucie Gaškové se zaměřují na člověka jako celek. Prostřednictvím dechových rituálů, masáže hlavy, rukou a protažení nohou dochází k naprostému uvolnění a zklidnění klientky.

Salon je k těmto účelům perfektně přizpůsobený. Interiér je laděn do přírodních dřevitých tónů, což vytváří ideální místo k odpočinku. Z běžného ošetření se tak rázem stává neobyčejný smyslový zážitek.

Salon Lucie Gašková

Proč ANNEMARIE BÖRLIND?

Označení přírodní kosmetika je v dnešní době používáno nadmíru často. V případě ANNEMARIE BÖRLIND má však své nezpochybnitelné místo.

Tato značka je charakteristická znalostmi, dlouholetou tradicí (od roku 1959) a inovativními postupy s využíváním jedinečných přírodních surovin (z certifikovaného organického zemědělství nebo z volné přírody). Mezi její hlavní hodnoty patří udržitelnost a pečlivé zacházení s přírodními zdroji.

Problémem přírodní kosmetiky obecně bývá neprokazatelnost jejich účinků. Účinnost kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je však klinicky prokázaná a s vynikajícími výsledky. Navíc v produktech nejsou použity výtažky mrtvých živočichů a tak jsou všechny přípravky vegetariánské, některé dokonce i veganské.

Produkty ANNEMARIE BÖRLIND

Zakladatelka společnosti Annemarie Lindner pronesla:

„Co nemohu sníst, to si na pokožku nedám.“

A její tvrzení velmi přesně vystihuje celou podstatu této kosmetiky. Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži.

První návštěvu máte nyní s 20% slevou. Zadejte níže svůj e-mail a zašleme vám slevový kupon.

#kosmetika #bio #vegan #brno #annemarie #borlind #sleva #kupon

Chci zaslat slevový voucher e-mailem

* vyplňte prosím

Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že Vám zašleme slevový voucher na Vaši první návštěvu v Beauty salonu Lucie Gaškové. Zároveň souhlasíte s uchováním Vašeho e-mailu v naší kontaktní databázi za účelem zasílání obchodních informací. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit pomocí tlačítka, které najdete v každé zprávě. Vaše údaje budou spravovány podle zásad o ochraně a zpracování osobních údajů.

TOPlist